AnasayfaTeknolojiAbdi İbrahim'den NFT koleksiyonu: Geliri sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacak

Abdi İbrahim’den NFT koleksiyonu: Geliri sosyal sorumluluk projelerinde kullanılacak

Abdi İbrahim, 2022’nin birinci çeyreğinde ‘The Journey of Healing’ adını verdiği ilk NFT koleksiyonunu yayına alacak. Firma NFT satışlarından elde ettiği geliri sosyal sorumluluk projelerine aktaracak.

Türk ilaç firması Abdi İbrahim, dünyada hızla yükselen NFT(non-fungible token/benzersiz dijital varlık)dünyasına anlamlı bir amaç için adım atmaya hazırlanıyor.
Firmadan yapılan yazılı açıklamaya göre NFT dünyasına katılarak Türk ilaç şirketleri arasında bir ilki gerçekleştiren Abdi İbrahim, meta evrenler ile yakından ilişkili olan NFT’leri kullanarak fark yaratacak projelere imza atmayı hedefliyor.
Abdi İbrahim; benzersiz dijital varlıklar olarak tanımlanan NFT’leri, ‘HEAL2030’ adını verdiği sürdürülebilirlik stratejisi çatısı altında hayata geçirilen sosyal sorumluluk projelerinin toplumsal farkındalığını artırmak ve bahse konu projelere ilave kaynak sağlamak için kullanacak.

Tooken.io ile anlaştı

Şirket, 2022’nin birinci çeyreğinde The Journey of Healing adını verdiği ilk koleksiyonunu yayına almayı ve yıl boyu sanat ve spor ile ilgili NFT’ler ile hayatı iyileştiren yenilikçi projeler gerçekleştirmeyi hedefliyor.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN