AnasayfaSporBeşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi yönetimi ibra edildi

Beşiktaş’ta Ahmet Nur Çebi yönetimi ibra edildi

Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi ve yönetimi, 2021 yılı için idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Beşiktaş kulübü 2021 yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. Akatlar Spor Salonu’nda düzenlenen Beşiktaş 2021 yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda 01.01.2021 – 31.12.2021 tarihleri arasında görev yapan yönetim kurulu ve Başkan Ahmet Nur Çebi, idari ve mali yönden ibraya sunuldu. Çebi ve yönetimi, idari ve mali yönden oy çokluğuyla ibra edildi.

Ahmet Nur Çebi ile yönetiminin idari yönden ibrasına 79 kişi ret oyu kullanırken, mali yönden ise 59 kişi bu şekilde oy verdi.

Ayrıca Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısı’nda Beşiktaş’ın toplam borcu açıklandı. Beşiktaş’ın 2021 yılı olağan idari ve mali genel kurulunda borcunun 4 milyar 900 milyon 612 bin 642 TL olduğu belirtildi.

Genel Kurul Toplantısı’nda bir konuşmacının Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimi eleştirdiği sırada salonda gerginlik yaşandı. Konuşmacıya tepki gösteren Ahmet Nur Çebi ve yönetim kurulu salonun dışına çıktı. Beşiktaş Genel Kurulu’na ara verildi. Divan Başkanlığı, emniyet görevlilerini müdahaleye çağırdı.

Genel kurul üyesi Berk Tunca’nın konuşması sırasında kullandığı “Sayın başkan Ahmet Nur Çebi, taraftar sizden sadece icraat istedi. İcraat, sizin söylediğiniz gibi sadece kapalı kapılar ardından olmuyor.” ifadelerinin ardından salonda gerginlik yaşandı. Tokatlı ve karşılıklı hakarete varan kavgalar uzun süre yatışmazken Kadın bir üyenin araya girerek öfkeli üyeleri sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN