CHP Sözcüsü Öztrak, ‘fotoğraf’ sorusunu yanıtladı: Bu geziye kimlerin davet edilip edilmediği Genel Merkezimizin işi değildir

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, Ekrem İmamoğlu’nun, Karadeniz turu sırasında bazı gazetecilerle birlikte çektiği fotoğrafın sorulması üzerine “Bu geziye kimlerin davet edilip edilmediği Genel Merkezimizin işi değildir” dedi.

Öztrak, düzenlenen basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun, Karadeniz turu sırasında bazı gazetecilerle birlikte çektiği fotoğrafın sorulması üzerine Öztrak, şunları söyledi:

“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız, kendi memleketine ve komşusu illere Genel Merkezimizin, Genel Başkanımızın bilgisi dahilinde bir bayram ziyaretinde bulunmuştur. Bu geziye kimlerin davet edilip, edilmediği Genel Merkez’imizin işi değildir. Bunlar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin tercihi olup, bu fotoğrafın Genel Merkezi’mizce teviline ihtiyaç bulunmamaktadır.”

 

Önceki İçerikİki takım daha küme düştü
Sonraki İçerik“Rusya, Ukrayna’da nükleer silah kullanmayacak”