AnasayfaSporFenerbahçe'de kadro dışı kalan Mesut Özil için yeni iddia

Fenerbahçe’de kadro dışı kalan Mesut Özil için yeni iddia

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılan Mesut Özil için Inter Miami ve Hull City’nin ardından kendisinin de yatırımcıları arasında bulunduğu Necaxa kulübü iddiası ortaya atıldı.

Fenerbahçe’de kadro dışı bırakılmasının ardından adı Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Hull City ile anılan Mesut Özil hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Fox Deportes’te yer alan habere göre Mesut Özil için Inter Miami ve Hull City iki alternatif olarak masada dururken yıldız futbolcu, kendisinin de yatırımcıları arasında bulunduğu Necaxa kulübüne transfer olabilir.

Haberde, Özil’in hissedarları arasında bulunduğu Necaxa’ya transfer olması durumunda yalnızca kulübün değil aynı zamanda ligin kaderinin değişebileceği ifade edildi.

Haberde ayrıca Mesut Özil’in Meksika futboluna büyük ses getirebileceği aktarılırken “Queretaro’da Ronaldinho’nun yaptığı gibi devrim yaratabilir” ifadesi kullanıldı. Özil’in olası yeni adresleri arasında en ciddi taliplerin Hull City ve Inter Miami olduğu da hatırlatıldı.

Mesut Özil, ünlü oyuncu Eva Longoria, ünlü model Kate Upton ve eşi Justin Verlander, NBA yıldızı Victor Oladipo’nun da bulunduğu bir grup yatırımcı ile birlikte Meksika 1. Lig ekibi Necaxa’nın %50 hissesini satın almıştı.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN