AnasayfaSporDursun Özbek'ten Galatasaray Adası açıklaması

Dursun Özbek’ten Galatasaray Adası açıklaması

Galatasaray’ın Başkan Adayı Dursun Özbek, Galatasaray Adası konusuna ilişkin konuştu. Dursun Özbek, “Galatasaray Adası Galatasaraylılarındır, her zaman da öyle kalacaktır.” dedi.

Dursun Özbek, Türkiye Spor Yazarları Derneğinin Levent’teki tesislerinde Galatasaraylı kadın üyelerle bir araya geldi.

11 Haziran’da yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulda Galatasaray başkanlığına tekrardan aday olan Dursun Özbek, kadın üyelerin kulüpte daha aktif rol alması için her türlü desteği vereceğini aktardı. Dursun Özbek, seçimli genel kurul divanında tüm üyelerin kadın olması önerisini yineledi.

Dursun Özbek Galatasaray adası ile ilgili ortaya atılan iddialara ilişkin şunları kaydetti:

“Galatasaray Adası bizim kırmızı çizgimizdir. Galatasaray Adası Galatasaraylılarındır, her zaman da öyle kalacaktır. Divan kurulu toplantısında bu konudaki projemizden kısaca bahsetmiştim. Galatasaray Adası’nda en kısa zamanda üyelerimize hizmet verir bir sosyal tesis alanı oluşturmak için çalışmalara başlayacağız. Tüm bu çalışmaların maliyeti de yönetim kurulumuz tarafından karşılanacaktır. Bizim odağımız Galatasaray’ı, konusunda tecrübeli bir ekiple, detaylıca planlanmış bir çalışmayla mali bağımsızlığa kavuşturarak, geleceğini garanti altına almaktır. Bu bizim sadece Galatasaray’ı sevenlere değil çocuklarımıza, torunlarımıza karşı sorumluluğumuzdur. Dolayısıyla bu tip temeli olmayan iddialara biz Galatasaray camiası olarak zaman harcamamalıyız.”

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN