Disney+ Türkiye yeni yerli dizisini duyurdu

14 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Disney+ Türkiye, 3. yerli projesi olan ‘Gri’ adlı yeni dizisini duyurdu. Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı.

14 Haziran tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Disney+ Türkiye, ‘Kaçış Planı’ ve ‘Dünyayla Benim Aramda adındaki iki yerli dizisinin ardından 3. yerli projesi olan ‘Gri’ adlı yeni dizisini duyurdu. Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başladı.

Disney+ Türkiye, ‘Gri’ adındaki yeni dizisinin ilk görüntülerini yayınladı. OGM Pictures’in yapımcılığını üstlendiği ‘Gri’ dizisi suç, gizem ve psikolojik gerilim türünde olacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Yağmur & Durul Taylan yer alırken başrollerinde ise Timuçin Esen ve Ebru Özkan bulunuyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Alican Yücesoy, İlayda Akdoğan, Buçe Buse Kahraman, Mücahit Koçak, Onur Bilge, Selin Kahraman ve Daniel Koray Özsoy bulunuyor. Ayrıca dizinin yapımını OGM Pictures üstleniyor. Dizi, başarılı ve saygın bir avukat olan Fuat’ın hayatının, kızının yaşadığı talihsiz bir olayla değişmesini konu alıyor.

Önceki İçerikSanayi üretiminde artış
Sonraki İçerikSubaşı, devlet yurtlarındaki intihar olaylarını Meclis’e taşıdı