AnasayfaYerel HaberlerAnkaraYeni nesil diş kliniği; Dr. BC Dental

Yeni nesil diş kliniği; Dr. BC Dental

Mira Ofis Beytepe’de açılan Dr. BC Dental , tecrübeli ekibin yanı sıra hepa filtreleri ile havanın sürekli temizlendiği, son derece ferah ve iç açıcı mekanıyla pandemi sürecinde güvenle gidebileceğiniz bir diş kliniği.

Son teknoloji havalandırma sistemine sahip klinikte, saatte dört defa yenilenen ve hepa filtrelerden geçen temiz havaya sahip geniş iç mekanda güvenle tedavi imkanı sağlanıyor.

Çoğumuzun dişçiye gergin gittiği düşünüldüğünde, karşılaştığınız geniş ve tertemiz mekan içinizi rahatlatıyor. Ferah bekleme alanı, hijyenik şartlar, büyük muayene odaları ile yeni nesil diş kliniğinin güzel bir örneği Dr. BC Dental.

Klinikte neler yapılıyor?

Ağız sağlığı, invisalign (şeffaf plak), diş beyazlatma, diş sıkma tedavisi, ortodontik tedavi, lamine diş, çocuk diş tedavisi, implant, diş estetiği, gülüş tasarımı, çene problemleri başta olmak üzere pek çok konuda hizmet veren klinikte her tedavi alanın uzman ismi tarafından yapılıyor.

Üç boyutlu tarama sistemleri ile çok kısa sürede dişlerinizin dijital olarak ölçüsü alınıyor ve sizin için ideal tedavi planlanıyor.

Yeni nesil ortodontik tedavi olan şeffaf plak uygulaması ile sosyal hayatınızda kısıtlama olmadan tedavi süreci işliyor. Yetişkin hastaların yanı sıra, gençler ve çocuklarda da sık tercih edilen bir yöntem olan şeffaf plak uygulaması, diş teli takmak istemeyenlerin de tercihi.

Gülüş tasarımı ile doğal, estetik ve sağlıklı gülüşe kavuşabiliyorsunuz. Dişler dudaklar ve diş etlerinin hatta tüm yüzün bütün olarak estetiği göz önünde bulundurularak tedavinin planlandığı, hastanın ideal görüntüsünün dijital ortamda görüntülenerek uygulanacak tedavilerin öngörüldüğü yöntem, Dr. BC Dental’de uygulanıyor.

Ortognatik ameliyat (çene ameliyatı) ile çeneler arası uyumsuzluk sorunları tedavi ediliyor.

Uyku apnesi sendromu yaşayanlara uyku apnesi ve horlama problemlerinin tedavisi için ağız içi apareyler yapılıyor.

Çocuklar için hazırlanan özel odada lego duvarı ve pek çok detay düşünülmüş. Çocukların ilerleyen zamanda dişçi korkusu yaşamadan sağlıkla tedavi olmaları için ideal ortam da Dr. BC Dental’de yer alıyor.

Dr. Cansuf Köse ve güler yüzlü ekibinin sloganı; ‘sağlıkla gülümsemek en güzeli’.

 

Adres: Kanuni Sultan Süleyman Blv. Mira Ofis Beytepe Kat: 1 No:4-5 Beytepe-Ankara

Tel: 0 312 543 70 43 / 0 549 543 70 43

Instagram: dr.bc.dentalclinic

 

 

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN