SEVİLAY ERİÇDEM

Uranyen Astrolog

YAZARLAR-HAFTA SONU

Bolluğa doğru adım atın

#zamanınkalitesi

Bu hafta ve önümüzdeki hafta başı itibariyle göksel kombinasyonlar bizi kendi amaçlarımızı belirlemek için yönlendiriyor. Hedeflerinize ulaşmak için sizi neyin motive ettiğini bulmanıza imkân verecek derin analizler dönemindeyiz.

Gökyüzündeki büyük su üçgeni, anın tadını çıkartarak deneyim akışında olmamızı isterken, bir yandan da seçtiğiniz yol ya da belirlediğiniz niyet üzerinde ilerlemeye devam etmeniz gerektiğinin altını çiziyor. Peşinde olduğunuz hedef ve hayalin tam olarak ne olduğundan emin olmak için bu geçilmesi gereken bir yoldur. Hedeflediğiniz şeyi gerçekten istiyor musunuz yoksa başkalarının sizin hakkınızda düşündüğü şekilde ilerleme motivasyonunda mısınız? Kendinizi bir başkasına ispatlama güdüsüyle mi hareket ediyorsunuz, yoksa sadece kendinizi geçeceğiniz bir yarışta mısınız?

Gökyüzü, sert ve güçlü etkileriyle insanlığı bir yerden bir yere doğru ilerletecek tesirlerini gönderir. Hiç kimse yerinde sayamaz. Her an değişen koşullara uyum sağlama kapasitesiyle yaratılmış varlıklar olduğumuz için ister kariyer alanında, ister ilişkilerde, ister sağlık konusunda olsun, gücü ve iradeyi elinden bırakmadan, kendi yarattığı hedefine doğru gitmekle mükellef ediliriz. Bu noktada göksel kombinasyonlar bir taraftan bizi zorlayan enerjileri yayarken, diğer taraftan da bizi iyileştiren, motive eden ve şifalandıran etkileri çalıştırır.

Deneyim akışına izin verdiğimizde, sınırlı benliğimiz tarafından yönlendirilmek yerine beklentilerimizi bizden daha güçlü bir plana teslim ediyor olmanın güveniyle hareket edebiliriz. Şimdi göz önünde bulundurmanız gereken en önemli husus, odak noktanızı nereye yerleştirdiğinizdir, çünkü enerjinin akacağı yer orası olacaktır. Eğer kırgınsanız, dış dünya size kırgın olmak için daha fazla fırsat gösterecektir. Başkalarını kıskanıyorsanız veya rekabetçi ve aşırı hırslıysanız, her zaman yeterli olmadığınızı hissedeceksiniz. Başkalarına karşı minnettarlık ve şefkate odaklanırsanız, minnettar ve sevgi dolu olmak için daha da fazla neden göreceksiniz. Bolluğu aradığınızda, hayatınızda bolluğun çoğalmasının esrarengiz yolları kendiliğinden açılacaktır.

Eğer kendinizden, güdülerinizden emin değilseniz veya nedenler arasında kayboluyorsanız sonuçlarınız da aynı derecede belirsiz olacaktır. Evrenin, niyetinize mükemmel bir şekilde uyan sonucu sağlayacağına güvenin. Böylece her zaman rüyaları gerçekleştiren ‘Çekim Yasası’nın olumlu etkilerini açığa çıkarabilirsiniz. Pozitif düşünmenin sonucu olarak birdenbire ortaya çıkan bolluk; mali kazançlar ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve iyi bir talihin paylaşımı mümkün olacaktır.

Bazen bir hedef o kadar cezbedicidir ki, peşinden koşarken kendinizi kaybedersiniz. Zamanın kalitesinde gökyüzü sizi, ister her zaman istediğiniz bir fırsat olsun, ister o yakalaması zor fırsat olsun, hangisi için odaklanıyorsanız o planda sizi destekliyor. Hayatın akışı içinde hareket ederken, bir yandan sorumluluklarınızı yerine getirip diğer yandan da dünyayı fazla ciddiye almamak gibi bir halin arasında orta noktayı bulabilir olmamız gerekiyor. Hayatın derslerini alır ve kalbinizi hafifletirseniz, yol ne kadar dolambaçlı olursa olsun aydınlığı görmeniz uzun sürmeyecektir.

Kıtlık, yokluk ve yoksulluk bilinciyle ‘yetersizlik’ duygusu yolunuza gölge düşürür. Şimdi, bu göksel kombinasyonların etkisi altında, dünyayı görme şeklinizi değiştirmeye ve sınırlamalar algısından bolluk algısına geçmeye hazır olmalısınız. Risk alın, çünkü kendi yarattığınız ‘hapishanede’ oturmaktan başka kaybedecek bir şeyiniz yok! Kapıyı açın ve sizden onu talep etmenizi bekleyen bolluğa doğru güvenli adımlarla ilerleyin.

 

Yazarın Diğer Yazıları