SEVİLAY ERİÇDEM

Uranyen Astrolog

YAZARLAR-HAFTA SONU

Gökyüzü sert açılarıyla bizleri dürüstlük sınavına sokuyor

Satürn, Uranüs ve Mars enerjisinin aktif ve hakim olacağı hafta sonu boyunca gündeminize bomba gibi düşen gelişmeler ve haberlerle kendinize yepyeni ayarlar düzenlemek zorunda kalabilirsiniz. Bunların bir kısmı elinizde olmayan koşullarla muhatap olmak anlamına gelebileceği gibi, bir kısmı da bizzat kişisel istek ve arzularınızın bir yansıması olacak şekilde olabilir. Bu noktada karşılaştığınız sorunlar sırasında dürüstçe olayları ele alarak, iletişim netliğini kurmak anahtar teknik olabilir. Açılık, şeffaflık, alıcılık, diğerine söz hakkı tanıma, tamamen haklı olduğunuz konularda bile karşı karşıya geldiğinizde ipleri koparmak zorunda kalmayacağınız iletişim teknikleri kullanmayı becermek, zamanın enerjisidir.

Hayatınızda birçok şeyin istediği gibi gidebilmesi için şimdi şu anda atılması gereken bazı adımları atmaya hazır olmalısınız. Bu yeni bir iş planı, yeni bir ortaklık veya evlilik olabilir. Kendinizi, sizi hiç tanımayan insanlara tanıtmak için doğru kelimelerle, dürüstçe ifade etmelisiniz. Hayatın bundan sonraki evresinde mutluluğu yakalayabilmek için şu anda bir iletişim sanatı üzerine sınavda olduğunuzu düşünerek hareket edebilirsiniz. Bu aynı zamanda diğerlerinin de size karşı yanıltıcı olabileceği anlamına gelecektir. Gizli gündemlerle hareket etme eğilimi, yalan dolan veya benzeri kavramlara karşı çok temkinli olmalısınız. Her türlü sahtekarlığa ‘hayır’ deme zamanındayız. Kozmik düzen hiç kimsenin hile ve hurda ile gelecek yapılanmasına girmesine izin vermeyecektir. Her ne olursa olsun gerçeği kollamalısınız. Duyduklarınızdan hoşlanmasanız bile bunu kabul etmek yerinde olabilir. Duygusal inkarlarla karşı karşıya kaldığınızda kendinize haksızlık yapılmasını izin vermeyin. Hak ettiğinizden daha azına razı olmamalısınız.

Maddi konularda önümüzdeki hafta boyunca yatırımlarınızla ilgili olumlu gelişmeler gündeminize gelebilir. Parasal konularda alışveriş ve harcama dürtünüzü kontrol etmeniz sağlıklı olacaktır. Özellikle duygusal açlıkları maddi harcamalarla kapatmaya ya da yok etmeye çalışmayın. Sistem şimdi şu anda tutumlu olmanızı değil, doğru harcamayı gerektiği yerde ve gerektiği kadar yapmanızı istiyor. Kısıtlılık veya kıtlık bilincini çalıştırmadan, bununla beraber gerekmediği takdirde ‘kendinize mutluluk satın almayarak’, maddi planı yönetebiliyor olmanız gerekiyor.

İlişkiler ve duygusal süreç bakımından bir takım kaotik ve belirsiz durumlar yaka silktirse ve ilişkilerle ilgili netlik ihtiyacınız artsa da, aslında birçok şey tam da olması gerektiği gibi ilerliyor. Zamanın kalitesinde partnerlerinizle uyumu yakalayabileceğiniz güzel gelişmelerin olması oldukça mümkün. Birlikte keyifli zamanlar geçirmenize olanak verecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Güzel bir uyum ve kalitesi bir iletişim gelecek planları yapmanıza yardımcı olacak etkileri açığa çıkartacaktır. Güneş’in yengeç burcundaki seyahati boyunca ilişkilerde evlilik konuşmaları gündemi sıcak tutabilir. Siz olmasanız bile yakın çevrenizdeki bir çok insan ilişkilerindeki boyut atlamalarından bahsedecektir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu dönem yeni birinin girmesi için oldukça ideal. Hayatında biri olanları da sevdikleriyle dürüst ve samimi iletişim kurdukları takdirde çok güzel günler bekliyor olacak.

Kolektife sevgiyle bilgi ve ışık olsun.