AnasayfaManşet Üstü"Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar"

“Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından hakkında TBMM’ye gönderilen fezlekeye ilişkin video mesaj yayınladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM’ye gönderilen fezlekesine ilişkin konuşurken, “Hapse atmak istiyorlar beni, bilmenizi istiyorlar bunu çünkü korkmanızı istiyorlar. Sevgili gençler, bir taneniz bile bu tehditler nedeniyle artık bu ülkede yaşanmaz derse varsa bir hakkım helal etmem bilesiniz. Bu ülkede yaşanır, bu ülkede çok güzel yaşanacak gençler. Sana gelince Erdoğan, sana iki çift lafım var. Sen bana ne yapabilirsin? Sen ve senin avanelerin bana ne yapmadınız ki bundan sonra yapacaklarından korkalım. Şimdi durma, hemen kaldıralım dokunulmazlığımı, birlikte yapalım. Senin gücün bana yeter mi sanıyorsun? Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Hadi oradan!” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, paylaşımında “Beni hapse attıracakmış, bir an tereddüt edersem namerdim! Türkiye’nin hafızasında bir gün solacaksın Erdoğan ve bunun için ödenecek ne bedel varsa başım üstüne. Hodri meydan!” diyerek, gençlere ve Erdoğan’a seslendi.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN