AnasayfaManşet'Gazi' Ahmet Onay'ın 15 Temmuz videosu!

‘Gazi’ Ahmet Onay’ın 15 Temmuz videosu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın öptüğü, Peker’in araba hediye ettiği, 15 Temmuz gazisi Ahmet Onay’la ilgili bir video ortaya çıktı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öptüğü, suç örgütü lideri Sedat Peker’in araba hediye ettiği “15 Temmuz gazisi” Ahmet Onay’ın, o gece ayağının çizildiği, kan tuttuğu için fenalaştığı iddia edildi. Konuyla ilgili sosyal medya bir video da paylaşıldı.

15 Temmuz darbe girişiminde Atatürk Havalimanı’nda “yaralandığı” belirtilen ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerde yatarken alnından öptüğü 18 yaşındaki Ahmet Onay, meydanlardaki “demokrasi nöbeti”ni sürdüreceklerini söylemişti.

Ahmet Onay’la ilgili çıkan haber şöyle:

Ailesiyle Esenyurt’ta yaşayan Onay, darbe girişiminden haberdar olduktan sonra arkadaşlarıyla Atatürk Havalimanına gitti. Onay, burada darbe girişimine karşı verdiği mücadele sırasında yaralandı. Yere yığılan Onay’ı, özel uçağı Atatürk Havalimanı’na inen Cumhurbaşkanı Erdoğan, yanına giderek alnından öptü. Cep telefonuyla çekilen bu görüntülerin sosyal medyada hızla yayılmasıyla Onay, darbe girişimine karşı duruşun sembol isimlerinden biri oldu.

Onay, hastanedeki tedavisinin tamamlanmasının ardından meydanlarda “demokrasi nöbeti”ni sürdürdü.

Vidonun linki:

https://www.medyaradar.com/gazi-denildi-gercek-baska-cikti-iste-ahmet-onayin-15-temmuz-videosu-haberi-2052620

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN