AnasayfaManşetBinali Yıldırım: Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız

Binali Yıldırım: Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarına ilişkin, “Hukuki yollar açık. Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız. Biz de gerekli adımları atacağız” dedi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı ve Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’in, ‘Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) Kapsayıcı Büyüme Girişimi Şampiyon Belediye Başkanları Koalisyonu’ üyesi seçilmesi nedeniyle Ankara’daki bir sanat galerisinde resepsiyon düzenlendi. Resepsiyona, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, Gaziantep Valisi Davut Gül, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, 35 ülkenin Ankara büyükelçisi ve çok sayıda milletvekili ile davetliler katıldı.

Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız

Programın ardından AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, basın mensuplarının organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarına ilişkin sorusuna yanıt verdi. Yıldırım, bir basın mensubunun, “Muhalefet, yargının harekete geçmemesini eleştiriyor, siz ne söylemek istersiniz?” sorusuna, önceki gün gerekli açıklamaları yaptığını hatırlatarak, “Hukuki yollar açık. Hukuki yollardan hakkımızı arayacağız. Biz de gerekli adımları atacağız” dedi.

 

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN