AnasayfaKültür-SanatAnkara Açıkhava Çocuk Festivali kapılarını açıyor

Ankara Açıkhava Çocuk Festivali kapılarını açıyor

 

Gezgin Kültür Sanat yapımcılığında ilk kez bu yıl düzenlenecek olan “Ankara Açık Hava Çocuk Festivali”, minikleri sahnesine bekliyor.

 

9 – 10 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festival, büyük küçük herkese unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. PanoraPark Açık Hava Sahnesi’nde düzenlenecek festivalde, beş etkinlik gerçekleştirilecek.

Festival kapsamında çocukları 9 Ekim Cumartesi günü; birbirinden güzel şarkılarıyla çocukların beğenisini kazanan Kukuli’nin sahne gösterisi “Kukuli Müzikali” ve kendini ‘çocuk ozanı ve müzik eğitimcisi’ olarak tanımlayan Onur Erol’un “Onur Erol ile Karamela Sepeti Konseri” düzenlenecek. 10 Ekim Pazar günü ise; büyük küçük herkesin beğenisini kazanmış çizgi kahraman Niloya’nın yeni sahne gösterisi “Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali”, miniklerin izlemeye doyamadığı çizgi film Harika Kanatlar’ın yeni müzikal gösterisi “Harika Kanatlar Müzikali” ve Ezo Sunal’ın proje önderliğinde gerçekleştirilen interaktif konser “Ezo Sunal ile Lalala Konseri” gerçekleştirilecek.

Festivalin programı ise şöyle:

9 Ekim Cumartesi saat 11:00 – “Kukuli Müzikali”
9 Ekim Cumartesi saat 17:00 – “Onur Erol ile Karamela Sepeti Konseri”
10 Ekim Pazar saat 11:00 – “Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali”

10 Ekim Pazar saat 14:30 – “Harika Kanatlar Müzikali”
10 Ekim Pazar saat 16:30 – “Ezo Sunal ile Lalala Konseri”

Tüm etkinliklere biletler Biletix üzerinden alınabilirken, tüm festival pandemi koşullarına uygun bir şekilde gerçekleştirilecek.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN