AnasayfaVideoKüçük kızın yüzüne tüküren kıza "koronavirüs"lü mü soruşturması

Küçük kızın yüzüne tüküren kıza “koronavirüs”lü mü soruşturması

Diyarbakır’da okuldan çıkan 5’nci sınıf öğrencisi N.Ş.’nin yüzüne tanımadığı maskesiz genç kız tarafından tükürüldü. N.Ş., “Ben onun önünden çekilmeye çalıştım, izin vermedi ve suratıma tükürdü. Şaşırdım ve korktum, benimle hiç konuşmadı” dedi. Ailesi de, tüküren kızın koronavirüs olma ihtimaline karşı suç duyurusunda bulundu. Suç duyurusu üzerine savcılık soruşturma başlatacak. Soruşturma sonunda genç kız hakkında takipsizlik kararı verilebileceği gibi koronavirüs olduğu tespit edilirse dava da açılabilecek.

Olay, cuma günü akşam saatlerinde Kayapınar ilçesi Huzurevleri Mahallesi Diclekent Bulvarı’ndaki marketin önünde meydana geldi. İddiaya göre kaldırımda maskesiz yürüyen genç kız, okuldan çıkıp evine yürüyen 5’inci sınıf öğrencisi N.Ş.’yi durdurarak yüzüne tükürdükten sonra hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Olay, marketin güvenlik kamerasına da yansıdı. N.Ş.’nin ailesi, tanımadıkları genç kızın koronavirüs olma ihtimaline karşı suç duyurusunda bulundu.

Korktum uzaklaştım

Demirören Haber Ajansı’nın ulaştığı N.Ş., yaşadığı olayı anlatarak, “Ben o gün okuldan geliyordum. Önüme bir kız çıktı. Ben onun önünden çekilmeye çalışırken, izin vermedi ve suratıma tükürdü. Şaşırdım, korktum ve onun yanından uzaklaştım. Onu tanımıyorum, daha önce hiç görmedim. Ben çıkmaya çalışıyordum ama o gelip önümü kesti. Yüzüme tükürdü ve gitti. Benimle hiç konuşmadı. Üzüldüm” dedi.

DHA

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN