AnasayfaManşet-Yılbaşı"Gökyüzü sizlere hak ettiğinizi vermeye geliyor"

“Gökyüzü sizlere hak ettiğinizi vermeye geliyor”

Astrolog Deniz Erin yazdı

2021 Genel Yorum

Kayıplarımızın, acılarımızın ve derslerimizin bol olduğu koca bir yılı geride bıraktık. Her zaman ileriye odaklı olmamızı ve geçmişten sadece derslerimizi alarak, ileriyi göreceğiniz bir yıl olmasını diliyorum. Gökyüzünde 2021 yılının hepimizi son bir sınava tutacağa benzeyen bir enerjisi var. Genel olarak 2020’nin son ayları itibariyle başlayan sıkıntılar, sorunlar ve içinden çıkamadığınız tüm konularda, son sınavlarımızı 2021’in ocak ve şubat ayında vereceğiz gibi görünüyor diyebilirim. Bu dönemde huzursuzluk, maddi ve manevi kayıplar, iş değişiklikleri, ilişkilerde zorlu sınavlar hepimizi etkileyecek. Gökyüzü, sizlere hak ettiğinizi veremeye geliyor. Bu yeni yıl da gelen enerji bizlere “Ne kadar emek verdin? Ne kadar çaba harcadın? Ne kadar çalıştın? Hayallerin için geleceğin için neleri kaybettin? Derslerini aldın mı?” diye soracak. Bu şahane enerji, hak eden herkese ödüllerini dağıtmaya mayıs ve haziran aylarında gelerek kadersel kapanışlarda bulunacak.

KOÇ BURCU
Sınavların, zorlukların ve birçok sıkıntının üstesinden geldiğiniz bu yılda; ocak ve şubat ayları artık iş, kariyer ve tüm maddi kayıplarınızın telafisini yapmaya geliyor diyebiliriz. İlkbaharın müjdesi aylar da ise sizlerin de artık değişim ve dönüşüm zamanınızın tamamlanma evresi başlamış olacak gibi görünüyor. Bu süreçte yeni bir sosyal çevre, yeni bir hayata adım atacak gibi duruyorsunuz. Evet, her başarının zorlu süreçleri olduğu gibi, bu dönemde de karşınıza çıkacak engeller sizi yıldırmasın, mükâfatı şahane olacak. Özellikle mayıs ayı yolunuza ışık tutacak cinsten bir enerjiye sahip. Yazın kalpleri ısıtan sıcaklığı sizlerin de gönlünü ısıtacak gibi duruyor. Kalbi boş olanlar için aşk kapıda, bebek sahibi olmak isteyenler için müjdeli haberlerinizi almaya hazırız. Yazın ortalarında gündeminizde eğitim ve öğretim konuları da sıkça yer alacak. Bu yıl yapacağınız bol seyahatli günler de sizleri bekliyor. Kasım ve aralık aylarında yepyeni bir gündemle yeni iş kurmak, kendini geliştirmek adına adımlarınızı atarken, artık kendinizden de emin olduğunuzu hissedeceksiniz. Aile bireylerinizle, işinizle ve eğitimleriniz adına bol bol iletişim halinde olacağınız bir sene geçireceksiniz.

BOĞA BURCU
Sınavlarınızın bitmediği bir yılı geri bıraktınız, artık biraz toparlanma zamanı gelmedi mi? Artık askıda bıraktığınız tüm işlerinizin tamamlanma zamanı. Bu süreçte sabrınızla sınana bilirsiniz. Bu nedenle sakin olun derim. Gerginlikten uzak durmak ve sadece bitirmeniz gereken konulara ve işlerinize enerjinizi verirseniz, sonuç sizler için muazzam olacak diyebilirim. Moralinizin hayat yolunuzda en önemli desteğiniz olacağını unutmayın lütfen. Mayıs ayı itibariyle hayatınızda olacak yeniliklere siz bile inanamayacaksınız. Ev değiştirebilir, araba değiştirebilir, taşınma kararınız var ise gerçekleştirebilirsiniz. Ailenizde de tam destek alacağınız bu evrede yıldızınız da sizi desteklemeye ant içmiş diyebilirim. İyi yatırımlar yapabilir, beklenmedik avantajlar elde edebilirsiniz. Bu sene sağlığınız içinde uyarımı yapmadan geçemeyeceğim. Ani ameliyatlar gündeminizde olabilir. Vergiler, vergi borçlarından kaynaklı sıkıntılar, aniden gelişen devlet ile ilgili alacak borç olayları sizi yıldırmasın.
İKİZLER BURCU
Bu yıl özellikle ocak ve şubat ayı sizler için hayallerinizi, geleceğinizi ve kariyerinizin tohumlarını umut ve huzur tarlanıza ekeceğiniz aylar. Her bir tohumla size bolluk, bereket ve huzur olarak döneceği bu evrede stres yapmaya pes etmeye müsait bir enerjiniz olabilir. Bu nedenle pes etmek yerine hayallerinin peşinde olmayı seçenlerin hediyeleri de büyük olacak diyebilirim. Akışta ve dengede kalırsanız bu zorlu günleri kara dönüştüğünü göreceksiniz. Sizlere tavsiyem stresi karamsarlığı ve yorgunluğu bir kenara bırakıp, ektiğiniz ekinlerin kalitesine bakmanız. Bu sene ki gündeminiz tamamında neredeyse ilişkileriniz ile ilgili konular olacak gibi duruyor. İkili ilişkiler, ortaklık ilişkileri, iş bağlantılarınızın bolca gündemde olacağı bir sene. Bu sene odağınız ikili ilişkileriniz. Bu süreçte kendinizi yorgunluğa ve yenilgiye müsaade etmeden sadece hayallerinize odaklanır iseniz sizi hiç bir şeyin yıkamayacağını da göreceksiniz.
YENGEÇ BURCU
Yılın ilk ayları yıldızınızda özellikle bilinçaltı sorunlarınız, bırakamıyorum dediğiniz ve kafanızda sorun haline gelen takıntılarınızda arınma zamanınız geldi dercesine bir enerji var. Bu dönemde kazalara, bazı aksaklıklara ve özellikle sakatlanmalara aman dikkat diyelim. Yine bu dönemde alacak verecek tahsilat, bankacılık işleriniz ve kredi ödemeleri ile alakalı konularda da dikkat etmenizi, risk alacak konulardan ve olaylardan uzak durmanızı tavsiye ederim. Gündeminizde bolca sağlık konularınız, psikolojiniz ve bilinçaltı aşmakta zorlandığınız sorunlarla sınav halinde olacağınız bir yıl olacağa benziyor. Ya iç dünyanıza kapanık neden bunları yaşıyorum psikolojisi ile hatalar zincirine gireceksiniz ya da bu karmaşanın içinden çıkıp doğru ve net kararlarınız ile yolunuzu kendiniz aydınlatacaksınız. Bu kıstasın içinden çıkanlar, verdikleri emek kadar mükâfatlarını almaları içten bile değil. Büyük paralar, büyük anlaşmalar dağın arkasında, sakın vazgeçme.
ASLAN BURCU
Ocak ve şubat ayı ile birlikte gündeminiz ve sınavlarınız başlayacak diyebilirim. Özellikle ikili ilişkileri, ortaklık ilişkileri, anlaşmalar, sözleşmeler derken kendinizi tüm ilişkilerinizin sınavını verirken bulabilirsiniz. Sakin kalmanız ve bu sürecin kadersel bir tamamlanma süreci olduğunu hatırlamanızı tavsiye etmekteyim. Bu süreçte ya sakinliğinizi koruyup, öfkenizi kontrol etmeyi deneyimleyeceksiniz ya da ani çıkışlarınız ve öfkeniz yüzünden kayıplarınız büyük olacak diyebilirim. Devamında gelen süreçte ilgi odağınızı kendinize çevirerek hayata bakış açınızdan dış görünüşünüze kadar kendinizi değiştirip dönüştürmek isteyeceğiniz bu süreçte yeni bir yolun başında bulacaksınız kendinizi. Kazanmak ya da kaybetmek sizin elinizde unutmayın. Gökyüzü ve yıldızlarınızın pozitif enerji desteğinden yararlanarak daha da güçlenebilirsiniz. Bekar olanlar, mayıs ayı itibariyle hayatının aşkını bulabilir, evlenme kararları arifesinde olabilirsiniz. Evli iseniz bu dönemde eşinizden ve aileden maddi destek görmeniz olası. Uzun süreli ilişkileri olanlar için son viraj artık, bu ilişkide nihai karar aşaması.
BAŞAK BURCU
Ocak ve şubat ayı aralığında sanki gökyüzü sizleri son sınavınız için yoklamaya almaya geliyor. Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmenizi şiddetle tavsiye etmekteyim. Kendine ne kadar değer veriyorsun manevi anlamada hangi yönleriniz eksik ve hayatınızdan neler çıkması gerekiyor. Hayatınızda ne kadar negatif enerji varsa artık bu enerjiden sıyrılıp, çıkma zamanı geldi de geçiyor bile. Evet sancılı bir dönem ve sizin için yeni başlangıçlarda kapıda. Mayıs ayı itibariyle gündeminiz ve temponuz başlıyor. Ev alımı, taşınma, araç değişikliği, kariyeriniz, aileniz ile ilgili konularda güzel yenilenmeler ve enerjiler yaşayacağa benziyorsunuz. Şehir değişikliği kararı olanlar için bu yıl değişimlere açık bir sene. Yıldızlarınız bu sene sizlere konforunuz hayat standartlarınız ve lüks seven kişiliğinize destek verecek enerji ile geliyor.
TERAZİ BURCU
Ocak ve şubat ayı itibariyle hayatınızda son bir yıl içinde yarım bıraktığınız tüm konularda son sınavınızı vermeye hazır olun. Bu enerji sizleri korkutmasın sadece kafa karışıklığına neden olabilecek bu enerjiden ve kötü etkilerinden maruz kalmamak adına kendinizi ismine münhasır burcum, dengede kalma konusunda biraz daha efor harcayacağa benziyorsunuz. Yılın ikinci yarısı kazanç değerleriniz finansal konularda da verdiğiniz emeğin karşılığını alacağınız heyecanlı bereketli bir süreç başlıyor. Yoruldunuz, evet sınavlarınız ağırdı. Evet ama tünelin sonunda sizler için ışık göründü diyebilirim. Evlilik kararları gelebilir, yılın son yarımından sonra evli çiftlerimiz için çocuk kararı alınması olası bir evre.
AKREP BURCU
Gündeminiz oldukça hareketli. Ev, taşınma ve aile ile ilgili kararların getirdiği sonuçların hızıyla başladığınız yılın ilk ayları, özellikle iletişiminizden kaynaklı sorunlarla yeni gündemler yaşamamak adına kendinizi frenlemenizi tavsiye etmekteyim. Bir anda kendinizi büyük psikolojik baskı altında bulabilir, sorunlardan kurtulmak yerine iyice içinize kapanabilirsiniz. Aradığınız tek şeyin huzur olduğunu hissedeceksiniz. Çözüm odaklı davranmanızı ve duygularınız ile değil mantığınızı devreye sokmanızı tavsiye etmekteyim. Bu dönemde sadece kendi hedeflerinize odaklanın derim. Finans konularında ve manevi açılımları yaşayacağınız bir yıla hoş geldiniz. Maddi ve manevi açıdan evrenden ve yıldızlardan tam destek alacağınız bu yıl, sizlere tavsiyem arınmalarınızı ve inançlarınızı tüm kalbinizle yapmanız.
YAY BURCU
Ocak ve şubat ayı aralığında son sınavlarınızı vereceğiniz bir evredesiniz. Bu zorlu sınavın gerginliği ile kendinizi biraz stres altında hissedebilirsiniz. Eğitim, öğrenim, sosyal medya ve iletişim kaynaklı işlerinizde hedefinize odaklanmanızı tavsiye etmekteyim. Öğrenmeniz gereken her şeyi öğrendiniz, derslerinizi aldınız. Artık eyleme geçme zamanı gelmedi mi. Her zaman sabrın ve pozitif enerjinin gücünün güzel etkilerini hayatınızda deneyimleyerek ters giden ikili ilişleriniz ve genel olarak tüm sorunlarınız için yıldızlarınızın desteğini alın derim. Mart ayı itibari ile sorunlu tüm ilişkileriniz için karar aşaması yaşayacak olan burcum, ya tamam ya devam diyeceksiniz. Yeni bir hayata ve yeni mutluluklara, vereceğiniz bu karar ile geçeceksiniz. Artık mutluluk zamanı değil mi?
OĞLAK BURCU
Ocak ve şubat ayı itibariyle gökyüzündeki gergin enerji sizi etkisi almaya niyetli gibi. Bu dönemde gergin enerjiden sıyrılıp, kendinizi hedeflerinize yöneltirseniz alacağınız sonuçta güzel olacağını söylemeden geçemeyeceğim. Evet, zor günler. Evet, zorlanacaksınız ama mayıs ayı itibari ile yerden kalkıyorsunuz. Zamanı da geldi sanki. Bu yıla her şeyden önce ruh sağlığınızı ve beden sağlığınızı kontrol altında tutarak başlamanızda fayda görüyorum. Özellikle karmalarınıza yönelmenizi öneriyorum. Her konuda yenilemek, yeni bir sayfa açmak isteyeceğiniz bu yıl da yıldızlarda size destek vermek için bekliyor. Siz siz olun, geçmiş yaşantınızda ve acılarınızda takılı kalmayın. Bu dönemde hayatınızdan çıkanlar için üzülmeyin. “Nerden biliyorsunuz hayatınızın altının üstünden daha iyi olmadığını.”
KOVA BURCU
Ocak ve şubat ayı, sizleri şaşırtan bir enerji ile giriyor hayatınıza. Ortalıkta şaşkın şaşkın gezerken bulabilirisiniz kendinizi. Geçmişte yaşamış olduğunuz acıları, deneyimleri bir kenara bırakıp, yolunuza bakmanın zamanı gelmedi mi? Bu yıl sizlere öyle bir enerji frekansı ile destek verecek ki, önünüze çıkan fırsat yağmurunda şemsiyesiz kalmanızı diliyorum. Mayıs ayı itibariyle daha huzurlu ve güvende hissedeceğiniz yeni başlangıçlar yapacağınız bir evredesiniz. Kafanızdaki tüm fikirleri hayata geçirme zamanı. Geçen yılın tüm yorgunluğunu atacak ve rahat nefes alacaksınız. Şansın sizinle olduğunu bilin. Artık bereket kapılarınızda ardına kadar açık. Sadece geçmişe takılı kalmayın. Aşk anlamında da hayatında kimse olmayanlar için gerçek aşk zamanı. Evli olanlalar içinse mutluluk ve ikinci bahar zamanı geldi diyor gökyüzü.
BALIK BURCU
Ocak ve şubat ayı aralığında maddi anlanma zorluklar yaşayabilirsiniz. Ama bu sıkıntıların geçici olduğunu hatırlamanızı ve bu zorlukların sizi yolunuzdan, hayallerinizden alıkoymasına izin vermemenizi tavsiye ederim. Özellikle 3, 4, 5 Ocak tarihinde sakin olmanızı tavsiye etmekteyim. Ev, araç alımı ya da değişimi ve tüm satın alımlar konusunda oldukça dikkatli olmanız gerek. Bu dönemde sizlere tavsiyem ani kararlardan kaçınmanız. Bu yıl genel gündeminiz aile, aile ile ilgili konularınızın, evlilik, alım satımlar, kariyerinizle odaklı konular olacak. Ancak yıldızlarınız size tam destek verecek enerji ile geliyor. Bu nedenle endişelenmeyin. İş ve sektör değişimi yaşayacak olanlar için güzel açılımlar görünüyor. Bilinçaltı korku ve sorunlarınız ile de karşı karşıya kalacağınız bu evrede, artık yüzleşme zamanı. Geçmiş sorunlara takılı kalma enerjisinden çıkma zamanı geldiğini size hatırlatacak bir enerji yaşayacaksınız. Sağlık sorunlarınızın da gündem de olduğu bu yılda, bir takım hastane işleriniz kontrolleriniz olabilir. Kendinizi negatif ve olumsuz tüm enerjilerden korumanızı tavsiye etmekteyim.

KÜLTÜR-SANAT

YAŞAM

EDİTÖRDEN